Zde se nacházíte: HitBazar.cz » Zvířata » Psi » Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka)

Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka)

14.5.2024

Editovat / smazat / topovat

Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka)
Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 1 Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 2Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 2 Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 3Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 3 Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 4Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 4 Maďarský ohař krátkosrstý s PP(pejsek a fenka) - 5

Štěňátka maďarského ohaře s PP - pejsci a fenka k rezervaci narozeni 30.03., k odběru po 22.5 nebo dohodou. CHst. KP+ NLT s dlouholetou chovatelskou zkušeností celkově 35 let s tímto plemenem(12 let-KP).
přijme rezervace na fenku a pejsky , nadějná štěňátka s předpoklady exteriéru, dobrého zdraví a snad i pracovních vloh nicméně jsou to pejsci s povahou vhodní do rodiny i k dětem, na canisterapii ,sport ,jako rodinný pes, společník, lovec je na každém kterou aktivitu zvolí, každopádně nějaká aktivita potřeba bude.
Rodiče mají zdr testy+ další gen. testy,
Jsme chov.stanice a máme zkušenost i dalšími retrivery(labrador, chesapeake) a samozřejmě míváme i štěnata těchto plemena rádi předáme info a srovnání s ostatními námi chovanými plemeny(možnost reálně srovnat povahu retrieveru i maď.ohařů)
Štěnátka budou při odběru socializovaná, zvyklá doma i na pobyt venku, očkovaná odčervená, čipovaná s pet pasem a kupní smlouvou, výbavou do začátku.
Netrváme na výst. ani chovatel. kariéře ,ale hledáme odpovědné majitele, se kterými zůstaneme v kontaktu.
Návštěvy možné po dohodě
Pravidelně pořádáme pro výstavy ,zkoušky(pro retrievery) a další.. .
Je možné se dohodnout i na dalším, pomoc s uchovněním, výstavami, zkouškami atd.
Více info na tel. 777006509, nebo mail - kel.poklad@seznam.cz

Rubrika: Zvířata Kategorie: Psi
Jméno: Mgr. Soňa Sehnalíková
Telefon: 777006509
Lokalita: Vsetín
Cena: Dohodou

Kontaktujte inzerenta: