Zde se nacházíte: HitBazar.cz » Ostatní » Oblečení

Bazar - Ostatní - Oblečení

Zobrazuji inzeráty 1 až 10 z 172 Cena Lokalita Shlédnutí

Přírodní prostředek k obnovení stárnutí pokožky – regenerační krém int - Nabídka - 24.12.2023

Přírodní prostředek k obnovení stárnutí pokožky – regenerační krém int Přírodní prostředek k obnovení stárnutí pokožky – regenerační krém intenskin. Zastavte plynutí času a odstraňte vrásky na obličeji pomocí jedinečné receptury obsahující přírodní ingredience. Přejděte na oficiální webovou stránku a nechte žádost o nákup, pokud si chc...

Dohodou

Celá ČR

57x

 

Ochranné pracovní brýle sportovního designu - Nabídka - 31.5.2023

Ochranné pracovní brýle sportovního designu Nabízíme ochranné brýle uvex sportstyle. Extrémně lehké brýle, které sedí perfektně na každém obličeji a splňují nejvyšší požadavky na funkčnost a bezpečnost. Díky patentované povrchové úpravě se navíc nemlží a nabízí ochranu UV 400.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

59x

 

Bezpečnostní obuv uvex 2 construction - Nabídka - 27.3.2023

Bezpečnostní obuv uvex 2 construction Bezpečnostní kotníkové boty vysoce odolné proti mechanickému poškození i proti extrémním povětrnostním podmínkám. Tato lehká, moderní a pohodlná obuv byla vyvinuta zejména pro pracovníky ze stavebního a zpracovatelského průmyslu. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

50x

 

Rukavice pro manipulaci s různými chemikáliemi - Nabídka - 6.3.2023

Rukavice pro manipulaci s různými chemikáliemi Nabízíme velice kvalitní rukavice řady uvex u-chem. Díky celoplošné povrchové úpravě chloroprenem a NBR je zajištěna u rukavic vysoká odolnost a bezpečnost úchopu. Rukavice nabízíme v široké škále velikostí.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

52x

 

Osobní ochranné pracovní prostředky - Nabídka - 6.2.2023

Osobní ochranné pracovní prostředky Vybavte své zaměstnance ochrannými prostředky, které neomezují při práci, jsou pohodlné a zajišťují maximální ochranu. Řešením jsou OOPP značky uvex. Kontaktujte nás. S výběrem nejvhodnějších pomůcek pro konkrétní pracoviště vám pomůžeme.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

52x

 

Ochranná pracovní obuv - Nabídka - 16.12.2022

Ochranná pracovní obuv Nabízíme ochrannou pracovní obuv značky uvex pro různá pracoviště. Poradíme s výběrem nejvhodnější obuvi, tak aby byla zajištěna maximální ochrana pracovníků. Pracovní obuv uvex mimo ochranu poskytuje i maximální pohodlí.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

64x

 

Kvalitní pracovní rukavice - Nabídka - 22.11.2022

Kvalitní pracovní rukavice Nejdůležitější je výběr správných rukavic, které maximálně ochrání pracovníka při konkrétní pracovní činnosti. V naší nabídce najdete široký sortiment ochranných pracovních rukavic značky uvex. S výběrem rukavic pro konkrétní pracoviště pomohou naši proškolení pr...

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

68x

 

Nabízíme pracovní brýle chránící před různými riziky - Nabídka - 1.11.2022

Nabízíme pracovní brýle chránící před různými riziky Nabízíme nové inovativní ochranné pracovní brýle uvex i-guard dokonale chránící před téměř všemi riziky v pracovní oblasti způsobenými kapalinami, prachem i odlétajícími částicemi. V naší nabídce jsou i ostatní OOPP značky uvex.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

52x

 

Nabízíme respirátory všech tříd ochrany - Nabídka - 5.9.2022

Nabízíme respirátory všech tříd ochrany V naší nabídce je kompletní sortiment vysoce účinných a pohodlných filtračních polomasek uvex silv-Air na ochranu dýchacích orgánů ve všech třídách ochrany FFP1, FFP2 a FFP3.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

53x

 

Ochranná přilba pro různé použití - Nabídka - 30.6.2022

Ochranná přilba pro různé použití Nabízíme ochrannou přilbu uvex perfexxion, která splňuje současně stejné ochranné normy jako průmyslové, horolezecké a cyklistické přilby – a díky optimální klimatizaci a komfortnímu usazení se obzvlášť příjemně nosí.

Dohodou

Rychnov nad Kněžnou

55x